Hitta hit

Så här når du oss

Bobergsgymnasiet
Box 116
Besöksadress: Västra Skolgatan 6
841 22 Ånge
Fax: 0690-250 369

Våra team

Expeditionsteamet

Image

Per Håkansson

Rektor

Arbetsrum: 0690-250 239
Mobil: 073-522 58 82
E-post: per.hakansson@ange.se

Image

Peter Elfvén

Biträdande rektor. Datakurser teknik.

Arbetsrum: 0690-250 221
Mobil: 072-503 62 44
E-post: peter.elfven@ange.se

Image

Monica Lantz

Skolassistent

Arbetsrum: 0690-250 212
E-post: monica.lantz@ange.se

Image

Pelle Haraldsson

SYV, Studie- och yrkesvägledare

Arbetsrum: 0690-250 258
Mobil: 073-274 02 03
E-post: per-olof.haraldsson@ange.se

Image

Benny Savander

Vaktmästare

Image

Susanne Lövgren

Kommunikatör. Kurser teknik, samhälle, GC

Arbetsrum: 0690-250 296
Mobil: 072-247 50 12
E-post: susanne.lovgren@ange.se

Lärarteamet

Image

Jenny Sellén Lindkvist

Skolkurator, Idrottslärare.

Arbetsrum: 0690-250 220
Mobil: 070-653 77 67
E-post: jenny.sellen@ange.se

Image

Roger Sundberg

Introduktion verkstadsämnen

Arbete: 0690-250 212
Mobil: 070-310 74 86
E-post: roger.sundberg@ange.se

Image

Monica Stenberg

Vård och omsorg

Arbetsrum: 0690-250 204
Mobil: 070-279 34 71
E-post: monica.stenberg@ange.se

Image

Loretta Löfgren

Matematik

Arbetsrum: 0690-250 297
Mobil: 070-294 06 55
E-post: loretta.lofgren@ange.se

Image

Kenneth Lindström

Kurser teknik, industri

Mobil: 070-230 65 50
E-post: kenneth.lindstrom@ange.se

Image

Peter Elfvén

Biträdande rektor. Datakurser teknik.

Arbetsrum: 0690-250 221
Mobil: 072-503 62 44
E-post: peter.elfven@ange.se

Image

Helene Fägerstrand

Svenska, psykologi.

Arbetsrum: 0690-250 257
Mobil: 070-266 37 09

Image

Ronny Sundin

Biologi, kemi, naturkunskap

Arbetsrum: 0690-250 295
E-post: ronny.sundin@ange.se

Image

Eva Kastberg

Introduktion

Arbetsrum: 0690-250 257
E-post: eva.kastberg@ange.se

Image

Sten-Erik Martinsson

Musik.

Arbetsrum: 0690-250 257
E-post: sten-erik.martinsson@ange.se

Image

Karin Sundström Wiklund

Barn och fritid, specialpedagog

Arbetsrum: 0690-250 297
Mobil: 073-071 44 27
E-post: karin.wiklund@ange.se

Image

Tore Molin

IM, samhällskunskap, sociologi

Mobil: 070-621 88 90
E-post: tore.molin@ange.se

Image

Veronica Dahlin

Engelska

Arbetsrum: 0690-250 219
E-post: veronica.dahlin@ange.se

Image

Kamilla Lundborg

Samhällskunskap, historia

Arbetsrum: 0690-250 294
E-post: kamilla.lundborg@ange.se

Image

Ulf Dahlin

Matematik, fysik

Arbetsrum: 0690-250 219
E-post: ulf.dahlin@ange.se

Image

Angelica Malkusson

Svenska, religion

Arbetsrum: 0690-250 301
E-post: angelica.malkusson@ange.se

Image

Nadia Bond

Engelska, filosofi

Mobil: Arbetsrum: 072-451 88 23
E-post: nadia.bond@ange.se

Image

Jonas Öberg

E-sport

Mobil: 073-804 96 95
E-post: jonas.oberg@ange.se

Image

Ulrika Wiklund

Introduktion SvA

Mobil: 072-451 88 23
E-post: ulrika.wiklund@ange.se

Image

Therese Wennerberg

Matematik, naturkunskap

Arbetsrum: 0690-250 257
E-post: therese.wennerberg@ange.se

Image

Susanne Lövgren

Kommunikatör. Kurser teknik, samhälle, GC

Arbetsrum: 0690-250 296
Mobil: 072-247 50 12
E-post: susanne.lovgren@ange.se

Elevhälsoteamet

Image

Per Håkansson

Rektor

Arbetsrum: 0690-250 239
Mobil: 073-522 58 82
E-post: per.hakansson@ange.se

Image

Yvonne Järnberg

Skolsköterska

Arbetsrum: 0690-250-213
Mobil: 070-237 46 77
E-post: yvonne.jarnberg@ange.se

Image

Jenny Sellén Lindkvist

Skolkurator, Idrottslärare.

Arbetsrum: 0690-250 220
Mobil: 070-653 77 67
E-post: jenny.sellen@ange.se

Image

Pelle Haraldsson

SYV, Studie- och yrkesvägledare

Arbetsrum: 0690-250 258
Mobil: 073-274 02 03
E-post: per-olof.haraldsson@ange.se

Image

Karin Sundström Wiklund

Barn och fritid, specialpedagog

Arbetsrum: 0690-250 297
Mobil: 073-071 44 27
E-post: karin.wiklund@ange.se